БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 2000 ГРН 🚛
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 2000 ГРН
Підбірка новорічних фільмів,
для затишного сімейного перегляду ❄️
Відпочинок за обміном
Романтична комедія «Відпочинок за обміном» - фільм про спроби двох абсолютно різних жінок налагодити особисте життя шляхом зміни місця дислокації на час зимових канікул.
Аманду й Айріс об'єднують схожі долі. Вони обидві досягли чималого успіху в кар'єрі, тільки ось особисте життя обох дам залишає бажати кращого. Прагнення Аманди та Айріс хоч якось змінити звичну обстановку приводить їх на сайт обміну житлом на час відпустки. З перших хвилин знайомства жінки подружилися. І ось уже одна летить до Великобританії на зустріч Різдва, а друга проведе це чудове свято в Каліфорнії.
Різдвяна спадщина
Різдвяна спадщина слідкує за амбітною і багатою Еллен Ленгфорд.
Щоб успадкувати багатомільярдну компанію, Еллен має виконати низку незвичайних умов свого батька: доставити різдвяні листи до Сноу Фолс — міста, де виросли її батьки, витративши при цьому лише сто доларів. У незнайомому місці їй доведеться подолати чимало труднощів, дізнатися багато нового про світ простих людей, а також знайти своє справжнє кохання і осягнути дух Різдва.

Інтуїція

Доля посилає нам маленькі знаки, і саме те, як ми читаємо знаки, визначає, щасливі ми чи ні. Цей фільм саме про це, чи стане випадкова зустріч - доленосною.

Напередодні Різдва Джонатан Трейгер знайомиться у крамниці з Сарою Томас, коли вони обоє намагаються купити одну й ту ж пару рукавичок, на яку, до того ж, вже накинув оком інший покупець. Будучи незнайомцями посеред натовпу у Нью-Йорку, вони проводять чудовий вечір разом. Але, коли вечір добігає кінця, перед ними постає дилема: продовжити це знайомство чи залишити все як було.

Містер Джангл та Різдвяна подорож
Уявний світ оживає у святковій казці про ексцентричного майстра іграшок, його онучку та чарівний винахід, який може назавжди змінити їхнє життя.
В центрі сюжету – історія геніального винахідника на ім'я Джеронікус, який займається створенням нових іграшок у своїй невеличкій затишній крамничці. Одного дня, його учень викрадає всі розробки майстра і створив власну корпоративну імперію з виробництва іграшок. Через роки, Джеронікус все сидить в своєму колись дуже успішному магазинчику та обіцяє в сотий раз кредитору, що скоро придумає щось революційне. І от нарешті, напередодні Різдва, доля посилає Джеронікусу шанс...

Новорічний корпоратив
Клей Ванстоун - працює у філії великої компанії, якою керує його сестра Керол. Справи в компанії Клея йдуть не дуже добре, і він опиняється під загрозою звільнення і розформування філії. Щоб запобігти цьому, Клей вирішує влаштувати грандіозний корпоратив на честь передодня Різдва і цим самим залучити великого клієнта. У процесі святкування вечірка виходить з-під контролю, що ще сильніше ускладнює ситуацію.
"Щасливого Різдва" / "Різдво на двох"
Кейт мріяла співати та стати зіркою, проте потрапила до лікарні та ледь не померла. Після цього дівчина відмовилася від мрій, зненавиділа Різдво та припинила вірити в чудо. Вона працює "ельфом" у лондонському магазинчику різдвяних товарів це їй дуже не подобається, але варіантів немає. Борги, алкоголь, конфлікти з мамою – життя Кейт нестерпне. Вона знайомиться з Томом, який надто ідеальний, щоб повірити в те, що їй пощастило.
Чотири різдва
Кейт і Бред - для них Різдво з батьками це ціла мука і щоб нікого не образити, вони збираються поїхати відпочивати на Фіджі удвох, а батькам сказати, що робота - це робота, навіть на Різдво. Але плани зриваються і наші герої відправляються до своїх родичів на різдвяні обіди і вечері.
Пережити Різдво
Головний герой фільму «Пережити Різдво» молодий багатий бізнесмен Дрю, засмучений тим, що в різдво залишився зовсім один. У нього немає сім'ї і перед самим святом він розлучився з дівчиною. Ностальгія, про юні роки в колі сім'ї приводить його в рідний дім, який був проданий і тепер там живуть чужі люди. Дрю запропонував величезну суму грошей цій сім'ї, щоб вони прийняли його, як рідного сина і зіграли все за його сценарієм. Ось тільки у них різні погляди на різдвяні свята. Це буде найдивніше і смішне різдво в їх житті.
Хлопчик на ім'я Різдво
Фантастична казка про хлопчика на ім'я Ніколас, який живе у лісі Лапландії зі своїм батьком Джоелем. Одного разу місцевий король збирає у себе в палаці найвитриваліших селян і доручає їм вирушити у далекі краї, щоб знайти предмет чи символ, який подарує людям надію. Джоел залишає сина на виховання своєї сестри Керолтти, а сам бере шлях на Північ, щоб знайти міфічне поселення ельфів під назвою Ельфхельм, але так і не повертається. Бажаючи розшукати батька, Ніколас наважується на довгу і небезпечну дорогу разом з мишеням і північним оленем, що в результаті обертається неймовірною пригодою.
Різдвяні хроніки
Напередодні Різдвяних свят брат і сестра - Тедді і Кейт Пірс, хочуть довести існування Санти-Клауса. І це їм вдається! Вони потайки пробираються до нього в санчата, щоб зняти на камеру казкового дідуся, але Санта, злякавшись непроханих гостей, втрачає управління, і його транспорт розбивається. Це ставить під загрозу Різдво. Героям доведеться пережити безліч пригод, щоб врятувати різдвяну ніч і вчасно доставити подарунки дітям.
Старий Новий Рік
Напередодні Різдвяних свят брат і сестра - Тедді і Кейт Пірс, хочуть довести існування Санти-Клауса. І це їм вдається! Вони потайки пробираються до нього в санчата, щоб зняти на камеру казкового дідуся, але Санта, злякавшись непроханих гостей, втрачає управління, і його транспорт розбивається. Це ставить під загрозу Різдво. Героям доведеться пережити безліч пригод, щоб врятувати різдвяну ніч і вчасно доставити подарунки дітям.